Nananana Battfleck!

21:58 Robert Sienicki 3 Comments


Powiem szczerze, że "Człowieka ze Stali" uważam za film koszmarny i rozczarowanie równie wielkie co trzeci "Batman" od Nolana. Bena Afflecka cenię (bardziej za reżyserię niż dokonania aktorskie), ale mimo wszystko gdy usłyszałem o obsadzeniu go w roli Mrocznego Rycerza jedyny komentarz jaki przeleciał mi przez głowę to niezręczny śmiech. Potem wypłynęły kolejne informacje o filmie, póki co zatytułowango "Batman vs Superman" (czy na odwrót, nie pamiętam), które sprawiły, że przebieram nóżkami i nie mogę się doczekać premiery. Niestety, żadna z tych informacji nie była pozytywna. Zack Snyder szykuje film wypchany komiksowymi bohaterami i obsadzony aktorami, którzy do tych ról zupełnie mi nie pasują. Czy ktokolwiek słysząc nazwisko Luthora wyobraża sobie chudego informatyka, który wymyślił facebook? No właśnie...

Tymczasem w Internet wypłynęła pierwsza fotka Afflecka w stroju Batmana i muszę przyznać, że nie jest źle. Nowy kostium prezentuje się nadzwyczaj przyzwoicie, znak na klacie przypomina ten z "Powrotu Mrocznego Rycerza", krótkie uszy nadają kostiumowi gracji, a żyły na rękawach zdają się subtelnie informować, że cios taką łapą będzie bardzo nieciekawy w skutkach.

A, i kostium nie ma sutków. Niby nic wielkiego, ale miło.

Film i tak póki co startuje u mnie na spalonej pozycji, ale przynajmniej wciśnięciu Afflecka w lateks nie towarzyszy żenada. Go, Battfleck, go go.

3 komentarze:

 1. Dla mnie wygląda to tak serio że aż wpada w parodie. Affleck wygląda jak dziecko z traumą, coś pomiędzy "chyba mam kupę w majtach" a "proszę, nie bijcie"
  Kostium niby spoko, dużo zależy od podejścia bo to odejście od realizmu i jeśli film będzie na serio - a przecież Snyder zrobi to na śmiertelnie poważnie to to się nie sprawdzi.

  OdpowiedzUsuń
 2. Niesamowite, ale zgadzam się z absoulutnie każdym słowem z pierwszego akapitu.

  Zaś co do zdjęcia to mam negatywne odczucia. Uszy za krótkie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy tylko ja widzę twarz Jokera na tylnej części Battfleckobilu?

  OdpowiedzUsuń