(Be)Lego: Minifigurki prosto ze Springfield

20:36 Robert Sienicki 1 Comments


Jakiś czas temu Internet zalała fala radości, gdy Lego udostępniło zdjęcia jednego ze swoich nowych zestawów. Zestaw przedstawiał pewien znany domek z pewnego znanego serialu animo... Dość wstępu, są zdjęcia, wszyscy widzimy o co chodzi.


Oficjalnie, nowe zestawy "Lego minifigures" przedstawiać będą bohaterów z "The Simpsons" - chyba najdłużej emitowanego serialu animowanego dla dorosłych. Plotki krążyły od dawna, ale wreszcie mamy oficjalne potwierdzenie i pierwsze spojrzenie na komplet figurek, które będziemy mogli wkrótce nabyć i postawić na półce. Albo dać dzieciom do zabawy... Taa, jasne. Idą prosto na półkę.
Uwielbiam Simpsonów, niestety zestaw z ich domem jest zdecydowanie nie na moją kieszeń, więc cholernie się cieszę, że figurki wzorowane na serialu Matta Groeninga będzie można dorwać również w bardziej rozsądnym przedziale cenowym. Standardowa cena jednej figurki, to około 10 zł.


Postacie w serii: Apu Nahasapeemapetilon, Bart Simpson, Mr Burns, Ned Flanders, Dziadek, Homer Simpson, Itchy, Krusty the Clown, Lisa Simpson, Maggie Simpson, Milhouse, Marge Simpson, Nelson Muntz, Ralph Wiggum, Scratchy i Chief Wiggum.

Do pełni szczęścia brakuje tylko Moe. Biedny Moe...1 komentarz: